Posėdis Europarlamente

Cistinės fibrozės gydymo ekspertai: Prof. Dr. Stuart Elborn, Dr. Anil Mehta, Prof. Milan Macek, Prof. Dr. med. T.O.F. Wagner ir kiti.

Posėdžio metu buvo palygintas Europos Sąjungos (ES) CF gydymo prieinamumas ir pasiekti kokybiniai rezultatai su kitomis naujomis ES narėmis, taip pat Lijana Kazlauskienė ir doc. Sigitas Dumčius papasakojo apie CF gydymo prieinamumą Lietuvoje bei veiksmus, kuriuos daro asociacija, siekiant bent panašaus lygio kaip visoje ES. Posėdžio dalyviai buvo labai sukrėsti sužinoję didžiulį Lietuvos atsilikimą nuo kitų Europos valstybių ir viešai atsiprašė už mūsų šalies politikus (Europos parlamento narius), kurie buvo pažadėję dalyvauti posėdyje, bet taip ir neatėjo. Visi pripažino, kad CF gydymo Lietuvoje prieinamumas tai ne finansų, o politinės valios klausimas.

Dėkojame mūsų rėmėjams

Nuoširdžiai visų mūsų ligoniukų ir jų tėvelių vardu dėkojame mūsų rėmėjams, dėka kurių mes galime dirbti siekiant geresnio šios ligos gydymo prieinamumo.

Nepamiršk laiku kreiptis

Labai svarbu laiku net ir nesergant - periodiškai nerečiau, kaip kartą per tris mėnesius kreiptis į mūsų gydymo centrus. Kurių kontaktus rasite mūsų tinklapyje.

Puikūs šios ligos gydytojai

Vilniuje ir Kaune yra įkurti cistinės fibrozės centrai, kuriuose dirba puikūs gydytojai, kurie specializuojasi gydydami šią sudėtingą ligą ir pasirengę padėti Jums, bet kokiu klausimu.

Susisiekite su mumis

Jeigu Jums iškilo klausimų, nežinote ką daryti - kreipkitės į mus. Kontaktai nurodyti tinklapio apačioje. Rašykite el. paštu ar skambinkite telefonu. Visada esame pasiruošę Jums padėti.

Kontaktai

Cistinės fibrozės asociacija

Tuskulėnų g. 10-7

LT-09212 Vilnius 

Tel.: +370 603 91051