35-oji Europos CF konferencija Dubline

2012 m. birželio 5–7 dienomis Lietuvos cistinės fibrozės asociacijos pirmininkė Lijana Kazlauskienė, kartu su suaugusiu CF sergančiu ligoniu Martynu Šostausku (28 m.), dalyvavo 35-oje Europos cistinės fibrozės konferencijoje Dubline (Airija). Konferencijoje dalyvavo pacientų organizacijų atstovai, gydytojai, profesionalai iš 39-ių Europos šalių bei kitų įtakingų pasaulio valstybių – tokių kaip JAV, Australija, Kanada ir t.t. 
Konferencijos metu ypatingas dėmesys buvo skirtas Lietuvai, kaip valstybei kuri per labai trumpą laiką padarė didelę pažangą, gerinant CF sergančių ligonių gydymo prieinamumą. Cystic Fibrosis Europe prezidentė Karleen De Rijcke Lietuvos cistinės fibrozės asociaciją pristatė kaip pavyzdį kitoms valstybėms. Parodė kokią įtaką, siekiant CF gydymo prieinamumo gerinimo, turi CF ligonių tėvų organizacija ir kaip puikiai bei organizuotai vykdo savo užsibrėžtus tikslus.
Martynas Šostauskas pristatė savo gyvenimo istoriją, kaip jis gyveno nežinodamas kokia liga serga, kaip ir kada buvo diagnozuota CF ir kaip jis gyvena šiandien bei kovoja su CF. 
 
 
Asociacija nuoširdžiai dėkoja gydytojoms Nomedai Jokubaitienei ir Valdonei Misevičienei už palaikymą ir dalyvavimą konferencijoje.

Dėkojame mūsų rėmėjams

Nuoširdžiai visų mūsų ligoniukų ir jų tėvelių vardu dėkojame mūsų rėmėjams, dėka kurių mes galime dirbti siekiant geresnio šios ligos gydymo prieinamumo.

Nepamiršk laiku kreiptis

Labai svarbu laiku net ir nesergant - periodiškai nerečiau, kaip kartą per tris mėnesius kreiptis į mūsų gydymo centrus. Kurių kontaktus rasite mūsų tinklapyje.

Puikūs šios ligos gydytojai

Vilniuje ir Kaune yra įkurti cistinės fibrozės centrai, kuriuose dirba puikūs gydytojai, kurie specializuojasi gydydami šią sudėtingą ligą ir pasirengę padėti Jums, bet kokiu klausimu.

Susisiekite su mumis

Jeigu Jums iškilo klausimų, nežinote ką daryti - kreipkitės į mus. Kontaktai nurodyti tinklapio apačioje. Rašykite el. paštu ar skambinkite telefonu. Visada esame pasiruošę Jums padėti.

Kontaktai

Cistinės fibrozės asociacija

Tuskulėnų g. 10-7

LT-09212 Vilnius 

Tel.: +370 603 91051