Latvių vizitas į Lietuvą

2013 m. vasario 8-9 d., Lietuvos cistinės fibrozės asociacija suorganizavo Latvijos cistinės fibrozės asociacijos pirmininkės Allos Belinksos ir medikų (doc. Vija Švabe ir gyd. Elina Aleksiejeva) gydančių cistine fibroze (CF) sergančius ligonius Latvijoje vizitą į mūsų CF centrus. Atvykę svečiai apsilankė Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikų vaikų ir suaugusiųjų CF gydymo centruose bei Vilniaus miesto klinikinėje ligoninėje įsteigtame vaikų cistinės fibrozės centre.

Susitiko su CF centrų vadovais ir kitais gydytojais tiesiogiai atsakingais už CF gydymą. Jiems buvo išsamiai papasakota apie CF centruose suteikiamą medicininę pagalbą, ambulatorinio gydymo ir vaistų kompensavimo galimybės, skiriamus medikamentus ir fizioterapines procedūras, parodytos turimos techninės priemonės padedančios pasiekti geresnius gydymo rezultatus.

Dėkojame mūsų rėmėjams

Nuoširdžiai visų mūsų ligoniukų ir jų tėvelių vardu dėkojame mūsų rėmėjams, dėka kurių mes galime dirbti siekiant geresnio šios ligos gydymo prieinamumo.

Nepamiršk laiku kreiptis

Labai svarbu laiku net ir nesergant - periodiškai nerečiau, kaip kartą per tris mėnesius kreiptis į mūsų gydymo centrus. Kurių kontaktus rasite mūsų tinklapyje.

Puikūs šios ligos gydytojai

Vilniuje ir Kaune yra įkurti cistinės fibrozės centrai, kuriuose dirba puikūs gydytojai, kurie specializuojasi gydydami šią sudėtingą ligą ir pasirengę padėti Jums, bet kokiu klausimu.

Susisiekite su mumis

Jeigu Jums iškilo klausimų, nežinote ką daryti - kreipkitės į mus. Kontaktai nurodyti tinklapio apačioje. Rašykite el. paštu ar skambinkite telefonu. Visada esame pasiruošę Jums padėti.

Kontaktai

Cistinės fibrozės asociacija

Tuskulėnų g. 10-7

LT-09212 Vilnius 

Tel.: +370 603 91051