36-oji Europos CF konferencija Lisabonoje

2013 m. birželio 12-15 d. Lietuvos cistinės fibrozės asociacijos pirmininkė dalyvavo 36-oje CF Europos cistinės fibrozės konferencijoje Lisabonoje (Portugalija). Konferencijoje dalyvavo pacientų organizacijų atstovai, gydytojai, profesionalai daugiau kaip iš 50-ies Europos ir kitų pasaulio valstybių.

 

Į šią konferenciją taip pat nuvyko didelė Lietuvos CF gydančių gydytojų delegacija. Konferencijos metu buvo susipažinta su daugelio valstybių CF pacientų organizacijų vadovais bei susitarta dėl bendradarbiavimo siekiant bendro tikslo – užtikrinti tinkamą sveikatos priežiūrą ligoniams sergantiems CF nežiūrint kokioje šalyje jie gyvena.

Dėkojame mūsų rėmėjams

Nuoširdžiai visų mūsų ligoniukų ir jų tėvelių vardu dėkojame mūsų rėmėjams, dėka kurių mes galime dirbti siekiant geresnio šios ligos gydymo prieinamumo.

Nepamiršk laiku kreiptis

Labai svarbu laiku net ir nesergant - periodiškai nerečiau, kaip kartą per tris mėnesius kreiptis į mūsų gydymo centrus. Kurių kontaktus rasite mūsų tinklapyje.

Puikūs šios ligos gydytojai

Vilniuje ir Kaune yra įkurti cistinės fibrozės centrai, kuriuose dirba puikūs gydytojai, kurie specializuojasi gydydami šią sudėtingą ligą ir pasirengę padėti Jums, bet kokiu klausimu.

Susisiekite su mumis

Jeigu Jums iškilo klausimų, nežinote ką daryti - kreipkitės į mus. Kontaktai nurodyti tinklapio apačioje. Rašykite el. paštu ar skambinkite telefonu. Visada esame pasiruošę Jums padėti.

Kontaktai

Cistinės fibrozės asociacija

Tuskulėnų g. 10-7

LT-09212 Vilnius 

Tel.: +370 603 91051