Ketvirtoji vasaros stovykla

2013 m. birželio 28-30 dienomis kaimo turizmo sodyboje vyko jau tradicija tapusi ketvirtoji cistinės fibrozės asociacijos narių kasmetinės vasaros stovykla.  Į stovyklą kaip jau įprasta gausiai susirinko daug pacientų ir jų tėvelių. Taip pat stovykloje svečiavosi ir Latvijos CF asociacijos pirmininkė su šeima. Stovyklos metu asociacijos pirmininkė papasakojo naujienas iš Europos CF konferencijos Portugalijoje, bei perteikė žinias apie kitose šalyse prieinamą CF gydymą.

Buvo pasveikinti du mūsų ligoniukai, tuo metu švenčiantys savo gimtadienius, kuriuos pasveikino pirmininkė ir dalino dovanėles. Visi ligoniukai ir jų tėveliai iš rankų sudėjo vilties širdelę, kuri mus visus ir vienija. 

Dėkojame mūsų rėmėjams

Nuoširdžiai visų mūsų ligoniukų ir jų tėvelių vardu dėkojame mūsų rėmėjams, dėka kurių mes galime dirbti siekiant geresnio šios ligos gydymo prieinamumo.

Nepamiršk laiku kreiptis

Labai svarbu laiku net ir nesergant - periodiškai nerečiau, kaip kartą per tris mėnesius kreiptis į mūsų gydymo centrus. Kurių kontaktus rasite mūsų tinklapyje.

Puikūs šios ligos gydytojai

Vilniuje ir Kaune yra įkurti cistinės fibrozės centrai, kuriuose dirba puikūs gydytojai, kurie specializuojasi gydydami šią sudėtingą ligą ir pasirengę padėti Jums, bet kokiu klausimu.

Susisiekite su mumis

Jeigu Jums iškilo klausimų, nežinote ką daryti - kreipkitės į mus. Kontaktai nurodyti tinklapio apačioje. Rašykite el. paštu ar skambinkite telefonu. Visada esame pasiruošę Jums padėti.

Kontaktai

Cistinės fibrozės asociacija

Tuskulėnų g. 10-7

LT-09212 Vilnius 

Tel.: +370 603 91051