Kalėdų senelis 2013

Artėjant gražiausioms metų šventėms Kalėdoms ir 2013 Naujiesiems metams, Kalėdų Senelis aplankė sunkiai Cistine fibroze sergančius ir gyvenančius ligoniukus, jų šeimas. Sveikino didelius ir mažus, linkėjo gerumo, šilumos, ramybės širdyse, įteikė kalėdines dovanėles. Nepamirštas buvo ir kiekvienas sutiktas ligoniukas, kuris sulaukė iš Senelio gražių sveikinimų.

Kalėdų senelis apsilankė ir Kauno Rotušės aikštėje prie nuostabios kalėdinės eglutės kur taip pat dalino dovanėles mūsų ligoniukams gyvenantiems Kaune. 

Kalėdos – džiaugsmo ir stebuklų metas. Te išsipildo visos mūsų svajonės.

Tegul 2014 metai būna geresni, sveikesni ir laimingesni !!!

Asociacijos pirmininkė
Lijana Kazlauskienė

Dėkojame mūsų rėmėjams

Nuoširdžiai visų mūsų ligoniukų ir jų tėvelių vardu dėkojame mūsų rėmėjams, dėka kurių mes galime dirbti siekiant geresnio šios ligos gydymo prieinamumo.

Nepamiršk laiku kreiptis

Labai svarbu laiku net ir nesergant - periodiškai nerečiau, kaip kartą per tris mėnesius kreiptis į mūsų gydymo centrus. Kurių kontaktus rasite mūsų tinklapyje.

Puikūs šios ligos gydytojai

Vilniuje ir Kaune yra įkurti cistinės fibrozės centrai, kuriuose dirba puikūs gydytojai, kurie specializuojasi gydydami šią sudėtingą ligą ir pasirengę padėti Jums, bet kokiu klausimu.

Susisiekite su mumis

Jeigu Jums iškilo klausimų, nežinote ką daryti - kreipkitės į mus. Kontaktai nurodyti tinklapio apačioje. Rašykite el. paštu ar skambinkite telefonu. Visada esame pasiruošę Jums padėti.

Kontaktai

Cistinės fibrozės asociacija

Tuskulėnų g. 10-7

LT-09212 Vilnius 

Tel.: +370 603 91051