Seminaras - mokykla

Lietuvos cistinės fibrozės asociacija, 2014 m. birželio 27-28 dienomis CF sergantiems ligoniams ir jų tėvams, Abromiškių reabilitacijos ligoninėje, surengė seminarą – mokyklą.
 
 
Seminaro metu vyko trumpos paskaitos ir diskusijos, kaip gyventi su Cistine Fibroze namuose. Dalyvavo vaikų gydytojai: Valdonė Misevičienė, Violeta Radžiūnienė, taip pat suaugusiųjų gydytojas prof. Kęstutis Malakauskas. Buvo pravestos kineziterapijos, masažo ir kvėpavimo pratimų pamokos tėvams ir pacientams. Pamokas pravedė Abromiškių reabilitacijos ligoninės specialistai kineziterapeutai. Taip pat dalyvauo dietologai ir psichologai kurie teikė savo patarimus.
 
Taip pat buvo pravesta ir pramoginė programa: pasirodė iliuzionistas Antonas Lavrentjevas, burbulų dėdė, pravesta piešimo ant vandens terapija "EBRU" ir kita.
 
 

Dėkojame mūsų rėmėjams

Nuoširdžiai visų mūsų ligoniukų ir jų tėvelių vardu dėkojame mūsų rėmėjams, dėka kurių mes galime dirbti siekiant geresnio šios ligos gydymo prieinamumo.

Nepamiršk laiku kreiptis

Labai svarbu laiku net ir nesergant - periodiškai nerečiau, kaip kartą per tris mėnesius kreiptis į mūsų gydymo centrus. Kurių kontaktus rasite mūsų tinklapyje.

Puikūs šios ligos gydytojai

Vilniuje ir Kaune yra įkurti cistinės fibrozės centrai, kuriuose dirba puikūs gydytojai, kurie specializuojasi gydydami šią sudėtingą ligą ir pasirengę padėti Jums, bet kokiu klausimu.

Susisiekite su mumis

Jeigu Jums iškilo klausimų, nežinote ką daryti - kreipkitės į mus. Kontaktai nurodyti tinklapio apačioje. Rašykite el. paštu ar skambinkite telefonu. Visada esame pasiruošę Jums padėti.

Kontaktai

Cistinės fibrozės asociacija

Tuskulėnų g. 10-7

LT-09212 Vilnius 

Tel.: +370 603 91051