37-oji Europos CF konferencija Geteborge

 
2014 m. birželio 10-12 dienomis Lietuvos cistinės fibrozės asociacijos pirmininkė Lijana Kazlauskienė, kartu su asociacijos nare Jurgita Bukniene, dalyvavo 35-oje Europos cistinės fibrozės konferencijoje Švedijoje, Geteborgo mieste. Konferencijoje dalyvavo pacientų organizacijų atstovai, gydytojai, profesionalai iš 42-ių Europos šalių bei kitų pasaulio valstybių tokių kaip JAV, Australija, Kanada, Kinija, Japonija. 
 
Konferencijos metu taip pat paminėta Lietuva, kaip valstybė kuri per labai trumpą laiką padarė didelę pažangą, gerinant CF sergančių ligonių gydymo prieinamumą. Lietuvos CF asociacija pristatyta kaip pavyzdys kitų valstybių pacientų organizacijoms kaip reikia siekti užsibrėžtų tikslų siekiant geresnio CF gydymo prieinamumo.
 
 
 

Dėkojame mūsų rėmėjams

Nuoširdžiai visų mūsų ligoniukų ir jų tėvelių vardu dėkojame mūsų rėmėjams, dėka kurių mes galime dirbti siekiant geresnio šios ligos gydymo prieinamumo.

Nepamiršk laiku kreiptis

Labai svarbu laiku net ir nesergant - periodiškai nerečiau, kaip kartą per tris mėnesius kreiptis į mūsų gydymo centrus. Kurių kontaktus rasite mūsų tinklapyje.

Puikūs šios ligos gydytojai

Vilniuje ir Kaune yra įkurti cistinės fibrozės centrai, kuriuose dirba puikūs gydytojai, kurie specializuojasi gydydami šią sudėtingą ligą ir pasirengę padėti Jums, bet kokiu klausimu.

Susisiekite su mumis

Jeigu Jums iškilo klausimų, nežinote ką daryti - kreipkitės į mus. Kontaktai nurodyti tinklapio apačioje. Rašykite el. paštu ar skambinkite telefonu. Visada esame pasiruošę Jums padėti.

Kontaktai

Cistinės fibrozės asociacija

Tuskulėnų g. 10-7

LT-09212 Vilnius 

Tel.: +370 603 91051