Baltijos šalių konferencija - Rygoje

2016 m. rugsėjo 29-30 dienomis, Lietuvos cistinės fibrozės asociacijos nariai ir gydytojai dalyvavo Baltijos šalių cistinės fibrozės konferencijoje Latvijoje. Kurios metu gydytojos Valdonė Misevičienė ir Violeta Radžiūnienė skaitė paskaitas apie cistinės fibrozės gydymo sąlygas ir prieinamumą Lietuvoje, skiriamus medikamentus ir fizioterapines procedūras, parodytos turimos techninės priemonės padedančios pasiekti geresnius gydymo rezultatus.
 
 
Cistinės fibrozės asociacijos pirmininkė Lijana Kazlauskienė dalyvavo apskritojo stalo diskusijoje su Latvijos sveikatos apsaugos ministerijos ir seimo atstovais, gydytojais tiesiogiai atsakingais už cistinės fibrozės gydymą. Jiems buvo išsamiai papasakota apie Lietuvos CF centruose suteikiamą medicininę pagalbą, ambulatorinio gydymo ir vaistų kompensavimo galimybes.

Dėkojame mūsų rėmėjams

Nuoširdžiai visų mūsų ligoniukų ir jų tėvelių vardu dėkojame mūsų rėmėjams, dėka kurių mes galime dirbti siekiant geresnio šios ligos gydymo prieinamumo.

Nepamiršk laiku kreiptis

Labai svarbu laiku net ir nesergant - periodiškai nerečiau, kaip kartą per tris mėnesius kreiptis į mūsų gydymo centrus. Kurių kontaktus rasite mūsų tinklapyje.

Puikūs šios ligos gydytojai

Vilniuje ir Kaune yra įkurti cistinės fibrozės centrai, kuriuose dirba puikūs gydytojai, kurie specializuojasi gydydami šią sudėtingą ligą ir pasirengę padėti Jums, bet kokiu klausimu.

Susisiekite su mumis

Jeigu Jums iškilo klausimų, nežinote ką daryti - kreipkitės į mus. Kontaktai nurodyti tinklapio apačioje. Rašykite el. paštu ar skambinkite telefonu. Visada esame pasiruošę Jums padėti.

Kontaktai

Cistinės fibrozės asociacija

Tuskulėnų g. 10-7

LT-09212 Vilnius 

Tel.: +370 603 91051